Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 24 października 2021 r.

24
10'21
 1. Dziękujemy Bogu za czas Rekolekcji na Dobry początek oraz pani Marcie Madejskiej za premierowy koncert płyty „Po Twoich śladach”. Dzisiaj po Mszy o godz. 20.00 będzie można zakupić premierowe płyty. Serdecznie zachęcamy.
 2. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 18.30, a w niedzielę o godz. 19.30. We wtorek szczególnie zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami na godz. 17.00 na różaniec dróżkami przy błoniach jasnogórskich.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy pół godziny po Mszy o godz. 19.00 od poniedziałku do środy. W piątek „Dialogi nikodemowe” od godz. 17.00.
 4. Spotkania formacyjne w tym tygodniu:
  Środa godz. 20.00 – spotkanie Wspólnoty 25+
  Czwartek godz. 19.30 – spotkanie SNE. Szczególnie zapraszamy wszystkich studentów.
  Piątek godz. 19.30 – spotkanie dla ministrantów i kandydatów na ministrantów
 5. Dziękujemy za piątkowe sprzątanie Wspólnocie SNE. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie kościoła osoby, które identyfikują się z naszą parafią, ale nie należą do żadnej wspólnoty.
 6. W poniedziałek 1 listopada Msze św. w naszej parafii o godz. 10.00 i 11.30. NIE BĘDZIE Mszy o godz. 20.00.
 7. Wszystkich Parafian gorąco zachęcamy do wspólnej modlitwy za zmarłych. Szczególnie zapraszamy do udziału w nabożeństwach wypominkowych, które rozpoczną się od 2 listopada. Kartki na wypominki wyłożone są obok prasy katolickiej. Pamiętajmy o naszych drogich zmarłych.
 8. 9 listopada o godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie każdą mamę z dziećmi lub bez dzieci, która potrzebuje wyjść, spotkać się z ludźmi, porozmawiać lub po prostu napić się kawy. Spotkanie odbędzie się w dolnej Sali Duszpasterstwa – wejście od podwórka przy windzie.
 9. W naszym kościele zostało zakupione nowe nagłośnienie. Decyzja nie była łatwa, ale z racji comiesięcznych wieczorów uwielbienia, wielu wydarzeń muzycznych i związanych z nimi wydatkami, a przede wszystkim – ABY SŁOWO BOŻE jeszcze lepiej mogło trafiać do naszych serc – należało je zrobić. W najbliższym tygodniu zostaną zakupione nowe mikrofony ołtarzowe oraz mikrofony dla diakonii. Bardzo serdecznie dziękuję za wszelkie ofiary na ten cel. Bóg jest Dobry i działa przez Was.
 10. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej, naszego Tygodnika Niedziela i słuchania Katolickiego Radia Fiat.
 11. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i zdrowia.