Aktualności

GOSPEL 2013 - Warsztaty wokalne w DA Emaus

17
11'12

Warsztaty będą się kończyć WIECZOREM UWIELBIENIA (godz. od 20.00 do ok. 21.30). Podczas prób będziemy przygotowywać pieśni na wieczór uwielbienia, ale także będzie część poświęcona emisji głosu. Kontynuacja tych warsztatów odbędzie się w styczniu (również jednodniowe), a następnie w marcu przed niedzielą palmową (2-dniowe, odpłatne).
Niedziela Palmowa będzie kulminacją naszych spotkań: po 2 dniach wytężonych prób będziemy śpiewać podczas obchodów Światowych Dni Młodzieży w Archikatedrze Częstochowskiej, a następnie wieczorem zakończymy wszystko KONCERTEM GOSPEL w Parafii Akademickiej.
W najbliższych warsztatach może wziąć udział każdy, niezależnie czy będzie na następnym spotkaniu w styczniu lub w marcu czy też nie. Wiek też nie ma znaczenia, choć bardziej spotkania te skierowane są do młodzieży (15-35 lat).

Organizator:
Fundacja Akademicka NA PROGU
Duszpasterstwo Akademickie EMAUS
Wspólnota Rodzin Emaus

Parę słów o instruktorze:
Maciej Ścibor - świetny wokalista, solista grup muzycznych z nurtu muzyki Gospel, jazz, soul, prowadzi warsztaty muzyczne dla różnych grup. Współpracował, m.in.,  poznańskim chórem Gospel Joy, SOS Gospel Project, New Life’M, Violą Brzezinską, Ewą Nawrot. Na co dzień przede wszystkim śpiewa w Deus Meus i w szczecińskiej formacji gospelowej Basanda. Jako wokalista uczestniczy również w wielu festiwalach i koncertach – Jednego Serca Jednego Ducha, Abba Pater, Wiatr z wyspy. Ma dar wydobywania z ludzi pokładów energii i zapału, a przede wszystkim – drzemiącej w nich muzyki. Wydaje się, że uwielbia to, co robi!