Aktualności

Spotkanie KZA

W środę (22 kwietnia) po mszy św. zapraszamy na spotkanie organizacyjne Katolickiego Związku Akademickiego (KZA), a po nim na grilla połączonego z zabawą taneczną.

 

Uwaga! Aby uniknąć problemów organizacyjnych, kiełbaski, napoje oraz inne przekąski niech każdy przyniesie we własnym zakresie.

Więcej

Spotkanie z Anną Golędzinowską

Za tydzień w niedzielę będziemy gościć panią Annę Golędzinowską. Znamy jej świadectwo zawarte w książce „Ocalona z piekła”. Zapraszamy na spotkanie w kościele po Mszy św. o 11.30. Do nabycia będzie nowa książka jej autorstwa „Z ciemności do światła. Jak żyć w czystości serca”.

Więcej

Akademicka Pielgrzymka na Jasną Górę

Zachęcamy do udziału w pielgrzymce akademickiej na Jasną Górę. Studenci i pracownicy świata nauki przebywać będą w Częstochowie od 24 do 26 kwietnia 2015 r. Gościem specjalnym będzie ks. Piotr Pawlukiewicz. Więcej informacji na ulotce.

Więcej

Spotkanie Częstochowskiego Klubu Frondy

Klub Frondy zaprasza na spotkanie z dziennikarzem śledczym Wojciechem Sumlińskim. Tytuł: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”. Spotkanie odbędzie się we wtorek 21 kwietnia po wieczornej Mszy świętej.

Więcej

Projekcja filmu "Bóg nie umarł"

Film „Bóg nie umarł” zostanie wyświetlony w naszym kościele w sobotę 25 kwietnia o 20.00. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Więcej

Kurs dla narzeczonych

Zapraszamy na kurs dla narzeczonych prowadzony przez Małgorzatę i Jana Wilków. Kurs odbywa się w naszym duszpasterstwie w dniach 12-14 czerwca 2015. Więcej informacji na stronie www.narzeczeni.org.

Więcej

Spotkanie z cyklu "Kościół, miłość, seks"

Kolejne spotkanie z cyklu „Kościół miłość seks” odbędzie się w najbliższą środę o 20.00 w auli DA. Temat: „Wartość współżycia małżeńskiego”. Zapraszają Beata i Maciej Kociołkowie.

Więcej

Zaproszenie na ślub

Julita Ozga i Maciej Gonera wraz z Rodzicami mają zaszczyt zaprosić na uroczystość zawarcia Sakramentu Małżeństwa w dniu 11 kwietnia 2015 roku o godz. 14:30 w kościele pw. św. Ireneusza BM w Częstochowie przy ul. Kilińskiego 132 (Duszpasterstwo Akademickie Emaus).

Więcej

Życzenia wielkanocne

"(…) błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli"

J 20, 29

Tak, On idzie z nami, towarzyszy nam na wszystkich drogach naszego życia. Potrzeba tylko jednego: uwierzyć i otworzyć serce, aby Go dostrzec. Bo tylko wiarą i sercem można rozpoznać Pana i ukazać Go innym.

 

Jako świadkowie zwycięstwa Chrystusa nad śmiercią pragniemy nieść światu Dobrą Nowinę.
Bóg umarł i zmartwychwstał z miłości ...

Więcej