Aktualności

Kongres Nowej Ewangelizacji

Kongres Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Częstochowskiej pod hasłem N.E.W. (Nowa Ewangelizacja Wszystkim) odbędzie się w dniach 19-21 września 2014 r. (od piątku do niedzieli) w Radomsku. Adresowany jest on m.in. do Ruchów i Stowarzyszeń. Więcej informacji na stronie www.dlaewangelizacji.pl. My weźmiemy udział, Ciebie też zapraszamy.

Więcej

Rekolekcje ewangelizacyjne

Jeśli jesteś absolwentem lub osobą pracującą i chcesz odnowić lub pogłębić relację z Panem Bogiem... Jeśli szukasz ludzi wierzących z którymi mógłbyś porozmawiać o sprawach w życiu najważniejszych i podzielić się z nimi swoim przeżywaniem wiary... zapraszamy Cię na rekolekcje ewangelizacyjne organizowane przez wspólnotę 25+.

 

Rekolekcje odbędą się w dniach od 7 do 11 listopada (przyjazd 6 listopada wieczorem) w ...

Więcej

Będę tańczył przed Panem

Idąc za wyznaniem Króla Dawida chcemy przez taniec doświadczyć wspólnoty pierwszych ludzi w Raju. Pragniemy odkrywać dar wolności, która pozwala nam wołać Abba Ojcze oraz miłości, w której możemy ujrzeć swoją wyjątkowość jako umiłowane dzieci Boga. /Anna Wieradzka/

 

Rekolekcje są dla tych wszystkich którzy chcieliby doświadczyć innej formy modlitwy jak również do tych, którym taka modlitwa jest już bliska. Warsztat ...

Więcej

Msze święte w DA

Od września Msze św. niedzielne w naszym duszpasterstwie będą o godz. 10.00, 11.30 i 20.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Więcej