Aktualności

KIM ON JEST i CO ONA O NIM WIE

ON. Kapłan. Mistyk. Niezwykle ceniony przez o. Pio. Heroicznie wierny Kościołowi. Doświadczany: z powodu oskarżeń nieprzychylnych mu osób, oskarżany o herezję, z wieloletnim zakazem odprawiania Mszy Świętej i głoszenia homilii. Błogosławiący spadający z nieba deszcz, aby nawrócił Neapolitańczyków. Mówił: „Życie wieczne to nie żart”! Ks. Dolindo Ruotolo. Najważniejsze, że dziś jest Sługą Bożym. ONA. Dziennikarka, publicystka, tłumaczka. Żona, mama. Świadek ...

Więcej

SPOTKANIE Z KS. MARKIEM DZIEWIECKIM

Ks. dr Marek Dziewiecki - duszpasterz i psycholog o niezwykłej pogodzie ducha. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Mężczyzną i Kobietą stworzył Ich". Ks. Marek będzie Gościem Duszpasterstwa Akademickiego EMAUS w ŚRODĘ 14 lutego 2018 r. godz. 20.00. Msza św. o godz. 19.00. Temat spotkania: "Psychika Kobiety a Mężczyzny".

ups - jak WALENTYNKI to W EMAUS !

Więcej

WYJAZD DO ZAKOPANEGO

Największych podróżników naraciarzy pędziwiatrów snowboardzistów i odkrywców czy łyżwiarzy ale przede wszystkim WSZYSTKICH STUDENTÓW -  zapraszaMy na szaloną wyprawę do Zakopanego! Odbędzie się ona ... zresztą odkryj na plakacie :)

Więcej

BAL KARNAWAŁOWY

Meritum karnawału jest ... taniec! O jego stylu decyduje krok, muzyka, rytm... fantazja. Ale o tym, czy sprawi on przyjemność tańczącym, stanowi ... temperament i talent.
Znamy już datę balu karnawałowego: 3 lutego br. o godz. 19.00. Wszelkie informacje na plakacie.
Zapraszamy do tańca :)

Więcej

SPOTKANIE Z KS. ADAMEM RYBICKIM

Ks. Adam ma za sobą dwie pozycje książkowe o tematyce męskiej. Tytuły mówią same za siebie "LEW I BARANEK" oraz "WĄŻ I GOŁĘBICA". Zapraszamy zatem na spotkanie o cechach mężczyzny, który wzoruje się na Jezusie Chrystusie. Lew - odwaga? Baranek - ofiarność? Wąż - roztropność? A gołąb - czystość? Ks. dr hab. Adam Rybicki będzie Gościem DA EMAUS w ŚRODĘ 24 stycznia 2018 r ...

Więcej

Rodzinne kolędowanie z zespołem Arka Noego

Wspólne rodzinne kolędowanie z zespołem Arka Noego odbędzie się w piątek 19 stycznia, o godz. 19.00 w bazylice jasnogórskiej.
Honorowy patronat nad koncertem objęli: abp Wacław Depo, metropolita częstochowski oraz o. Marian Waligóra, przeor Jasnej Góry.
Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

Więcej

SPOTKANIE OPŁATKOWE

W najbliższą środę tj. 17.01.2018r. zapraszamy wszystkich Studentów

na Spotkanie Opłatkowe o godzinie 20.00,

do auli naszego Duszpasterstwa. 

Więcej

EWANGELIZACYJNA PROJEKCJA FILMOWA

W ramach Ewangelizacyjnych Projekcji Filmowych ZAPRASZAMY na film pt. Listy do Boga.
Projekcja odbędzie się 27 stycznia o godz. 19.00 w naszym Kościele (ul. Kilińskiego 132).

Zwiastun

Więcej