Aktualności

KS. ANDRZEJ PRZYBYLSKI BISKUPEM

Oto nasza radość :)
Ks. Andrzej Przybylski, który był 10 lat duszpasterzem akademickim i budowniczym naszego kościoła a zarazem pierwszym proboszczem Personalnej Parafii Akademickiej - został Biskupem Pomocniczym Archidiecezji Częstochowskiej. Cieszymy się ogromnie, gratulujemy i bądźmy wsparciem modlitewnym dla Biskupa Andrzeja.

Więcej

EWANGELIZACYJNA PROJEKCJA FILMOWA

W ramach Ewangelizacyjnych Projekcji Filmowych ZAPRASZAMY na film pt. „Mama Tina”
27 (sobota) (maj) o godz. 19.00.

Więcej

MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY w CZĘSTOCHOWIE

Marsz odbędzie się 21 maja i jest naszą aprobatą dla tradycyjnego modelu rodziny opartej na miłości mężczyzny i kobiety; rodziny, w której życie ludzkie jest chronione i gdzie może ono bezpiecznie wzrastać i rozwijać się. Hasło tegorocznego Marszu „ŻYCIA CUD”. Bądź z nami!

Więcej

Bal z Klasą

Drogie Damy i Szanowni Panowie ! (Studenci) :)
Serdecznie zapraszamy na jedyną taką imprezę w Mieście, czyli BAL z KLASĄ, który odbędzie się 17.05.2017 tj. środa.
 

Więcej

CO ZROBIĆ, ŻEBY WYJECHAĆ NA MISJĘ?

Wszystkich zainteresowanych wolontariatem misyjnym i chcących doświadczyć niesamowitej przygody zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym o misjach w Domach Serca! Otrzymacie wszystkie niezbędne informacje na temat wolontariatu w Domach Serca. Będziecie mieli możliwość poznać wolontariuszy, którzy wrócili z misji, posłuchać ich świadectw i zobaczyć prezentacje i filmy. Uzyskacie odpowiedzi na wszystkie wasze pytania.

Spotkanie odbędzie się w ...
 
Więcej

WIELBIENIE Z MARYJĄ KRÓLOWĄ

W związku z 100. Rocznicą Objawień Fatimskich oraz Jubileuszem 300 - lecia koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej - zapraszamy na uroczystości, na Jasnej Górze.
 

Więcej