Aktualności

Zajęcia Zumba Fitness

Serdecznie zapraszamy na serię zajęć prowadzonych przez Katarzynę Krywult (instruktora Zumba Fitness), odbywających się w każdy wtorek o godz. 17.30 w auli naszego duszpasterstwa. Koszt miesięcznego karnetu dla studentów to 30 zł.

Pierwsze zajęcia już we wtorek 18 listopada - zapraszamy!

Więcej

Spotkanie z Księdzem Arcybiskupem

W czwartek wieczorem w Duszpasterstwie Akademickim będziemy gościć Ks. Abp. Wacława Depo.

Wspólnie z Pasterzem przeżyjemy Eucharystię o godz. 19. Następnie (ok. 20.00) udamy się do auli, aby razem z naszym Gościem podzielić się opłatkiem, a na zakończenie będziemy uczestniczyć w nagrywaniu programu "face to face z arcybiskupem".

Serdecznie zapraszamy!

Więcej

Kolęda po akademikach

Coroczna kolęda w akademikach odbędzie się w dniach 12-14 stycznia 2015. Wizyta duszpasterska, w której będziemy towarzyszyć naszym duszpasterzom podczas odwiedzania kolejnych akademików, rozpocznie się ok. godziny 20, po wieczornej Mszy św.Szczegółowy plan kolędy:
- 12.01 – DS Maluch,
- 13.01 – DS Skrzat,
- 14.01 – najpierw DS Bliźniak, a następnie DS Herkules.

 

Wszystkich studentów serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę i ...

Więcej

Wyjazd do Warszawy

W sobotę 24 stycznia 2015 zapraszamy na wyjazd do stolicy połączony z małą lekcją historii naszego narodu.

 

O godz. 9:00 wspólna Msza w kościele św. Stanisława Kostki, a po niej zwiedzanie Muzeum Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki. Następnie udamy się do Muzeum Powstania Warszawskiego, by podziwiać 63 dni chwały bohaterów walczących o w wolną Polskę. Ok godz. 14:00 czas ...

Więcej

Dzieci śpiewają i grają kolędy

Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu dzieci w niedzielę 25 stycznia. Koncert rozpocznie się o godz. 16.00 w naszym Duszpasterstwie.

Więcej

Projekcja filmu "Jak pokonać szatana"

Zapraszamy na film w reżyserii Michała Kondrata pt. "JAK POKONAĆ SZATANA”. Projekcja odbędzie się 31 stycznia 2015r. o 19.00, wstęp wolny. Tematem filmu jest walka duchowa, a dokładnie walka z Szatanem. Trailer filmu można obejrzeć klikając tutaj.

Więcej