Aktualności

REKOLEKCJE DLA KOBIET

25
02'17

W atmosferze modlitwy i wsłuchania się w Słowo Boże będziemy odkrywać, czym jest kobiecość i prawdę o swoim przeznaczeniu. Na tej drodze przewodnikiem będzie dla nas Maryja - Oblubienica i Matka. Podejmiemy zaproszenie Boga do wędrówki w głąb własnego serca, by to, co w życiu stanowi bolesną przestrzeń niemocy, zagubienia i straty stało się miejscem uzdrawiającego spotkania z Jezusem.

Prowadząca: Irena  Neumueler - teolog, nauczyciel, doradca, trener rozwoju osobistego. Ukończyła studia doktoranckie na UKSW w Warszawie na Wydziale Teologicznym, szkolenie „Coaching i nowe możliwości”. Ma wieloletnie doświadczenie pracy edukacyjnej jako nauczyciel. Szczególną jej pasją jest praca z kobietami, którym towarzyszy w odkrywaniu kobiecego piękna ucząc, jak żyć w harmonii wewnętrznej ze sobą i innymi, w poczuciu wartości i godności. W tym celu prowadzi rekolekcje, wykłady, warsztaty, sesje tematyczne z obszaru psychologii i duchowości. W czerwcu 2005 r. zainicjowała w Trójmieście spotkania dla kobiet pod nazwą Status Feminae. Jest autorką wielu projektów rozwojowych dla kobiet. Jest prezesem Fundacji „Status Feminae”. Na bazie pozyskanych doświadczeń pracy z kobietami, założyła Akademię Dziewcząt, aby pomóc dziewczętom w procesie zachodzących przemian i w dojrzewaniu do świadomie przeżywanej osobowości i kobiecości, a jednocześnie, by wspierać matki w wychowaniu i dobrym kontakcie z córkami. Prowadzi własną firmę i pracuje w Liceum Ogólnokształcącym w Lęborku, gdzie też obecnie mieszka.

       TERMIN: 17 - 19 marca 2017 r.

MIEJSCE: Dom Rekolekcyjno-pielgrzymkowy Towarzystwa Chrystusowego w Częstochowie ul. Radomska 25

KOSZT: 190 zł (zakwaterowanie i wyżywienie)

ZGŁOSZENIA: www.rodzinyemaus.pl

 

WAŻNE INFORMACJE
☛ zaczynamy w piątek o godz. 17.45, kończymy niedziela godz. ok. 14.00

☛ prosimy o zgłoszenie się za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na            stronie:         www.rodzinyemaus.pl☛ potwierdzeniem zgłoszenia jest wpłacenie bezzwrotnej zaliczki 50zł 
    na konto: Bank zachodni WBK 44 1500 1399 1013 9015 2709 0000
☛ w temacie przelewu proszę podać 
     Imię nazwisko wraz z dopiskiem „rekolekcje dla kobiet.”
☛ Zgłoszenia bez zaliczki nie będą brane pod uwagę !!!
☛ Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 marca
☛ Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc – decyduje kolejność zgłoszeń

KONTAKT✆  +48 502 628 854