Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie - XIV Niedziela Zwykła rok A (5 lipca 2020)

05
07'20
 1. Ks. Rafał Grzesiak i ks. Norbert Tomczyk z dniem 1 lipca zostali delegowani do nowych zadań i posług. Dziękujemy im za niezwykłą troskę o studentów i pracowników Uczelni Wyższych naszego miasta, a także posługę duszpasterską wszystkim, którzy naszą parafię tworzą. Życzymy im wszelkiej łaski i obfitości Bożego błogosławieństwa.
 2. Ks. Arcybiskup Wacław Depo powołał do naszej parafii ks. Michał Krawczyka
  i ks. Jakuba Raczyńskiego. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie i radość, ale też wielkie wyzwanie. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie, kierowane do nas słowa życzliwości i prosimy o Waszą modlitwę, byśmy mogli podjąć to zaszczytne dzieło i kontynuować to wszystko, co zostało rozpoczęte, a także słuchać Ducha Świętego w tym, do czego będzie nas zapraszał.
 3. W wakacje (lipiec i sierpień) Msze św. niedzielne będą odprawiane o godz. 11.30 i 20.00, w tygodniu - od poniedziałku do piątku o godz. 19.00.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie wakacji (lipiec i sierpień) codziennie od poniedziałku do czwartku, 30 minut w ciszy po Mszy świętej. Serdecznie zapraszamy każdego w duchu wolności.
 5. „Dialogi Nikodemowe” w piątki od godz. 18.00. Po Mszy św. w piątek nie będzie już Adoracji, jak również w soboty oraz w niedziele.
 6. W sobotę 11 lipca o godz. 19.00 w auli przy parafii św. Zygmunta
  w Częstochowie odbędzie się koncert Zespołu „Nie nam a Bogu”, tworzącego autorską muzykę chrześcijańską. Wstęp wolny. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.
 7. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.