Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 6 czerwca 2021 r.

07
06'21
 1. Przypominamy, że liczba osób w naszej świątyni przebywających w czasie nabożeństw liturgicznych to – 28 osób. Prosimy WSZYSTKIM o bezwzględne przestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa maseczkami w kościele. To wyraz troski i miłości wobec bliźnich. Obowiązek ten NIE DOTYCZY OSÓB, które mają zaświadczenie od lekarza.
 2. Jutro, o godz. 20.00 kolejny Wieczór Uwielbienia rozpoczynający Dobę Eucharystyczną. Zachęcamy do wpisywania się w harmonogram adoracji, który znajduje się przy wejściu do kościoła, by nie było ani jednej chwili, w której Jezus Eucharystyczny jest sam.
 3. Nabożeństwa czerwcowe codziennie od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godz. 18.30. W poniedziałki na nabożeństwa czerwcowe zapraszamy wszystkie dzieci. Będą „bajkowe” niespodzianki.
 4. SPOTKANIA FORMACYJNE w tym tygodniu:
  W ŚRODĘ o godz. 18.00 – spotkanie scholi dziecięcej
  W ŚRODĘ o godz. 20.00 – spotkanie Wspólnoty 25+
  W CZWARTEK o godz. 19.30 – spotkanie SNE.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy pół godziny po Mszy o godz. 19.00 od poniedziałku do środy. W piątek „Dialogi nikodemowe” od godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.
 6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to 100 rocznica poświęcenia naszego polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Biskupi polscy wystosowali list pasterski z tej okazji. Jest on umieszczony na naszej stronie internetowej oraz na tablicy ogłoszeń. W tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje post.
 7. Dziękujemy Wspólnocie Rodzin Emaus za piątkowe posprzątanie kościoła. W najbliższy piątek proszę o posprzątanie kościoła Wspólnotę 25+
  Sprzątanie generalne naszego kościoła przed zakończeniem roku akademickiego będzie 25 czerwca, w piątek od godz. 9.00. Szczegóły w przyszła niedzielę.
 8. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej – naszego Tygodnika Niedziela. Można zabrać darmowy dodatek Niedzieli Młodych. Polecamy również słuchanie  Katolickiego Radia Fiat.
 9. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i zdrowia.