Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 4 lipca 2021 r.

04
07'21
  1. PRZYPOMINAMY, ŻE W MIESIĄCACH WAKACYJNYCH (LIPIEC, SIERPIEŃ I WRZESIEŃ) MSZE ŚW. W NIEDZIELE I UROCZYSTOŚCI O GODZ. 11.30 i 20.00. W TYGODNIU W WAKACJE MSZA ŚW. TYLKO O GODZ. 19.00.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy pół godziny po Mszy o godz. 19.00 od poniedziałku do czwartku. W piątek „Dialogi nikodemowe” od godz. 18.00.
  3. Jutro DOBA EUCHARYSTYCZNA. Rozpoczęcie po Mszy wieczornej, a zakończenie we wtorek o godz. 19.00. Przy wyjściu z kościoła wystawiony jest godzinowy harmonogram adoracji. Zachęcam bardzo serdecznie do wpisywania się w miejsca, które jeszcze są wolne. Nie pozwólmy by Jezus był sam.
  4. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w posługę w czasie naszego odpustu parafialnego ku czci św. Ireneusza BM.  
  5. Spotkanie modlitewne Wspólnoty SNE w miesiącu lipcu w każdy czwartek o godz. 19.00 w parafii św. Stanisława BM na Błesznie. Serdecznie zapraszamy.
  6. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz terapii manualnego torowania głosek dla Piotrusia Reszki.
  7. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej – naszego Tygodnika Niedziela. Można zabrać darmowy dodatek Niedzieli Młodych. Polecamy również słuchanie Katolickiego Radia Fiat.
  8. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i zdrowia.