Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 25 lipca 2021 r.

25
07'21
  1. Dziś swoje imieniny przeżywa ks. Jakub. Życzymy Ci obfitości Bożego błogosławieństwa, radości z posługi kapłańskiej i niech Bóg spełnia pragnienia Twojego serca.
  2. Dziś również poświęcenie pojazdów mechanicznych. Po poświęceniu można zabrać sobie breloczek do kluczy i złożyć dobrowolną ofiarę, która będzie przeznaczona dla polskich misjonarzy.
  3. Ksiądz Arcybiskup Wacław DEPO, Metropolita Częstochowski, zaprasza do wspólnej modlitwy za poszkodowanych i zmarłych wskutek powodzi oraz do ofiarności, która jest wyrazem braterskiej solidarności i miłości. Zebrane ofiary zostaną przeznaczone na zakup znacznych ilości wody pitnej oraz niezbędnego sprzętu do przeprowadzenia prac porządkowych w terenach popowodziowych. Ofiary możemy składać do puszki przy wyjściu z kościoła.
  4. PRZYPOMINAMY, ŻE W MIESIĄCACH WAKACYJNYCH (LIPIEC, SIERPIEŃ I WRZESIEŃ) MSZE ŚW. W NIEDZIELE I UROCZYSTOŚCI O GODZ. 11.30 i 20.00. W TYGODNIU W WAKACJE MSZA ŚW. TYLKO O GODZ. 19.00.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy pół godziny po Mszy o godz. 19.00 od poniedziałku do czwartku. W piątek „Dialogi nikodemowe” od godz. 18.00.
  6. Serdecznie dziękujemy Studentom za piątkowe posprzątanie kościoła. W najbliższy piątek proszę o posprzątanie Wspólnotę Rodzin Emaus.
  7. W przyszły poniedziałek, 2 sierpnia - DOBA EUCHARYSTYCZNA. Rozpoczęcie po Mszy wieczornej, a zakończenie we wtorek o godz. 19.00. Przy wyjściu z kościoła wystawiony jest godzinowy harmonogram adoracji. Zachęcam bardzo serdecznie do wpisywania i bycia z Jezusem. Nie pozwólmy by Jezus był sam.
  8. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej – naszego Tygodnika Niedziela. Można zabrać darmowy dodatek Niedzieli Młodych. Polecamy również słuchanie Katolickiego Radia Fiat.
  9. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i zdrowia.