Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 01 sierpnia 2021 r.

01
08'21
  1. Dziś rozpoczynamy miesiąc sierpień - promowany przez Kościół jako miesiąc abstynencji. W ramach trwającej od 1984 roku inicjatywy, w tym czasie zachęca się wiernych do zachowania wstrzemięźliwości od napojów alkoholowych. Apel Zespołu KEP ds. Trzeźwości i osób uzależnionych umieszczony jest w gablocie oraz na naszej stronie duszpasterstwa.
  2. Jutro, 2 sierpnia - DOBA EUCHARYSTYCZNA. Rozpoczęcie po Mszy wieczornej,
    a zakończenie we wtorek o godz. 19.00. Przy wyjściu z kościoła wystawiony jest godzinowy harmonogram adoracji. Zachęcam bardzo serdecznie do wpisywania i bycia z Jezusem. Nie pozwólmy by Jezus był sam.
  3. PRZYPOMINAMY, ŻE W MIESIĄCACH WAKACYJNYCH (LIPIEC, SIERPIEŃ I WRZESIEŃ) MSZE ŚW. W NIEDZIELE I UROCZYSTOŚCI O GODZ. 11.30 i 20.00. W TYGODNIU W WAKACJE MSZA ŚW. TYLKO O GODZ. 19.00.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy pół godziny po Mszy o godz. 19.00 od poniedziałku do czwartku. W piątek „Dialogi nikodemowe” od godz. 18.00.
  5. W najbliższy piątek proszę o posprzątanie kościoła Wspólnotę Rodzin Emaus.
  6. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej – naszego Tygodnika Niedziela. Polecamy również słuchanie Katolickiego Radia Fiat.
  7. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i zdrowia.