Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 5 września 2021 r.

05
09'21
  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 zostaną poświęcone tornistry i przybory szkolne.
  2. W ramach ogłoszonego na dzisiejszą niedzielę Dnia Solidarności z Afgańczykami serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w tej intencji. W Dolinie Miłosierdzia w Częstochowie, o godzinie 15.00 odbędzie się nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a o 15.30 Msza św. w intencji pokoju w Afganistanie i solidarności z narodem Afgańskim. Modlitwie będzie przewodniczył Bp Andrzej Przybylski. Możemy również wspomóc darem serca działania Caritas, która podejmuje długofalowe wsparcie na rzecz migrantów i uchodźców, zarówno w Polsce jak i za granicą. Ofiary możemy składać do skrzynki przy wyjściu z kościoła.
  3. PRZYPOMINAMY, ŻE W MIESIĄCU WRZEŚNIU MSZE ŚW. W NIEDZIELE I UROCZYSTOŚCI O GODZ. 11.30 i 20.00. W TYGODNIU MSZE ŚW. O GODZ. 18.00 i 19.00.
  4. Jutro – 6 września – WIECZÓR UWIELBIENIA. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 19.00, następnie godzinna modlitwa uwielbienia i DOBA EUCHARYSTYCZNA w ciszy, która potrwa do wtorku do Mszy wieczornej. Przy wejściu do kościoła jest godzinowy harmonogram adoracji. Prosimy o wpisywanie się w dowolnej godzinie. Wierzymy, że ten harmonogram szybko się zapełni.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy pół godziny po Mszy o godz. 19.00 od poniedziałku do środy. W piątek „Dialogi nikodemowe” od godz. 17.00 !!!
  6. W czwartek o godz. 19.30 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji – modlitwa uwielbienia. Serdecznie zapraszamy
  7. Dziękujemy bardzo Wspólnocie Rodzin Emaus za posprzątanie kościoła. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie kościoła Wspólnotę 25+.
  8. Wyjazd studencki w Tatry w dniach 20-24 września. Zapraszamy wszystkich studentów kochających góry. Szczegóły u ks. Michała. Zapisy do 13 września.
  9. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej – naszego Tygodnika Niedziela. Polecamy również słuchanie Katolickiego Radia Fiat.
  10. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i zdrowia.