Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 2 stycznia 2022 r.

02
01'22
  1. „O tej historii przez 2 tysiące lat powiedziane zostało już chyba wszystko, ale my podjęliśmy się tego jeszcze raz, z innej perspektywy, w innej formie, w konkretnym celu” – pisze Anna Wilk - reżyserka Spektaklu Bożonarodzeniowego pt. „Uwolnij nas. W Jej imieniu oraz własnym zapraszamy na przepiękny Spektakl Bożonarodzeniowy, który zostanie wystawiony w naszym duszpasterstwie dzisiaj oraz w przyszłą niedzielę o godzinie 18:00.
  2. Od poniedziałku do środy Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy pół godziny po Mszy o godz. 19.00. W piątek „Dialogi nikodemowe” od godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.
  3. W środę o godz. 20.00 – opłatek ze Wspólnotą 25+. Serdecznie zapraszamy
  4. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego, tzw. Święto Trzech Króli. Msze św. w porządku niedzielnym o godz. 10.00, 11.30 i 20.00. Po Mszy św. o godzinie 20.00 serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Zespołu „Sąsiedzi”.
  5. Również w czwartek będzie można nabyć poświęcone kadzidło oraz kredę. Przygotowali je dla nas nasi studenci. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na wyjazd w góry dla studentów.
  6. W piątek po Mszy wieczornej prosimy o posprzątanie kościoła Wspólnotę Rodzin Emaus.
  7. W poniedziałek, 10 stycznia o godz. 20.00 kolejny Wieczór Uwielbienia rozpoczynający Dobę Eucharystyczną. Godzinowy harmonogram adoracji przy wejściu do kościoła. Prosimy o wpisywanie się w dowolnej godzinie.
  8. Zachęcamy, by od dzisiaj rozpocząć odprawianie 33-dniowych Rekolekcji RODZINA33 z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich i zawierzeniem rodzin Świętej Rodzinie z Nazaretu, w których udział polega na odczytywaniu codziennie kolejnych tekstów lub oglądaniu około 15 minutowych filmów ze strony rodzina33.pl
  9. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej, naszego Tygodnika Niedziela i słuchania Katolickiego Radia Fiat. Otrzymaliśmy kalendarze na przyszły rok od Redakcji Tygodnika Niedziela. Można je zabrać do domu.
  10. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i zdrowia