Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 09 stycznia 2022 r.

09
01'22
 1. Spektakl Bożonarodzeniowy pt. „Uwolnij nas” w reżyserii Anny Wilk zostanie wystawiony w naszym duszpasterstwie dzisiaj po raz drugi o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy.
 2. Jutro po Mszy św. o godz. 19.00 kolejny Wieczór Uwielbienia rozpoczynający Dobę Eucharystyczną w naszej wspólnocie. Godzinowy harmonogram wystawiony jest przy wyjściu z kościoła. Zachęcamy do wpisywania się w wolnych godzinach ma adorację.
 3. Od tego tygodnia zapraszamy na Msze św. z jutrznią w każdy wtorek i czwartek na godz. 6.30. Z tej racji we wspomniane dni Msza św. wieczorna będzie tylko o godz. 19.00. W pozostałe dni – poniedziałki, środy i piątki – Msze św. o godz. 18.00 i 19.00.
 4. We wtorek o godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie każdą mamę z dziećmi lub bez dzieci, która potrzebuje wyjść, spotkać się, porozmawiać lub po prostu napić się kawy. Spotkanie odbędzie się w dolnej Sali Duszpasterstwa – wejście od podwórka przy windzie.
 5. W najbliższą środę o godz. 20.00 w auli duszpasterstwa „opłatek” dla wszystkich studentów. Jeśli jesteś studentem - nie może Cię zabraknąć.
 6. Od poniedziałku do środy Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy pół godziny po Mszy o godz. 19.00. W piątek „Dialogi nikodemowe” od godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.
 7. SPOTKANIA FORMACYJNE:
  W ŚRODĘ – o godz. 19.45 – spotkanie Wspólnoty 25+
  W CZWARTEK – o godz. 19.30 – spotkanie SNE
  W PIĄTEK – o godz. 19.30 – spotkanie dla ministrantów i kandydatów na ministrantów.
 8. WYJAZD ZIMOWY NA NARTY DLA STUDENTÓW do ZAKOPANEGO już niebawem – od 17 do 23 lutego. Wszystkich zainteresowanych studentów zapraszamy po szczegółowe informacje do ks. Michała lub ks. Jakuba. Koszt wyjazdu nie przekroczy 500 zł. Zaliczkę w wysokości 200 zł należy wpłacić do końca stycznia.
 9. Zachęcamy do nabycie książki „Żyć Ewangelią”. Koszt 20 zł.
 10. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka będzie miała miejsce pod garażami naszego Duszpasterstwa od dnia 19 stycznia do dnia 26 stycznia do godz. 16.00. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą misje w Zambii, Kamerunie, Kenii oraz Ukrainie, Białorusi i Kazachstanie.
 11. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej, naszego Tygodnika Niedziela i słuchania Katolickiego Radia Fiat.
 12. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i zdrowia