Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 23.01.2022 r.

23
01'22
 1. Z woli papieża Franciszka dzisiejsza niedziela jest obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego. Zachęcamy, by szczególnie wsłuchiwać się w codziennej modlitwie w Słowo Boże, czytając je i rozważając osobiście.
 2. Dzisiaj Dzień Skupienia Wspólnoty Rodzin Emaus. Zapraszamy wszystkie chętne rodziny na spotkanie do kościoła. W programie adoracja Najświętszego Sakramentu oraz konferencja i spotkanie w kawiarence. Rozpoczęcie o godz. 15.30, a zakończenie ok. godz. 19.00.
 3. Serdecznie zapraszamy na Msze św. z jutrznią w każdy wtorek i czwartek na godz. 6.30. Z tej racji we wspomniane dni Msza św. wieczorna będzie tylko o godz. 19.00.
  W pozostałe dni – poniedziałki, środy i piątki – Msze św. o godz. 18.00 i 19.00.
 4. Od poniedziałku do środy Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy pół godziny po Mszy o godz. 19.00. W piątek „Dialogi nikodemowe” od godz. 17.00.
 5. SPOTKANIA FORMACYJNE:
  W ŚRODĘ – o godz. 19.45 – spotkanie Wspólnoty 25+
  W CZWARTEK – o godz. 19.30 – spotkanie SNE
  W PIĄTEK – o godz. 19.30 – spotkanie dla ministrantów i kandydatów na ministrantów
 6. W czwartek o godz. 16.00 zapraszamy na spotkanie każdą mamę z dziećmi lub bez dzieci, która potrzebuje wyjść, spotkać się, porozmawiać lub po prostu napić się kawy. Spotkanie odbędzie się w dolnej Sali Duszpasterstwa – wejście od podwórka przy windzie.
 7. Dziękujemy Studentom za piątkowe sprzątanie kościoła. W najbliższy piątek prosimy
  o posprzątanie kościoła Szkołę Nowej Ewangelizacji.
 8. WYJAZD ZIMOWY NA NARTY DLA STUDENTÓW do ZAKOPANEGO w dniach od 17 do 23 lutego. Wszystkich zainteresowanych studentów zapraszamy po szczegółowe informacje do ks. Michała lub ks. Jakuba. Koszt wyjazdu nie przekroczy 500 zł. Zaliczkę w wysokości 200 zł należy wpłacić do końca stycznia. Spotkanie organizacyjne w sprawie wyjazdu odbędzie się 5 lutego (środa) o godz. 20.00.
 9. Zachęcamy do nabycie książki „Żyć Ewangelią”. Koszt 20 zł.
 10. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka będzie miała miejsce pod garażami naszego Duszpasterstwa do najbliższej środy do godz. 16.00. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą misje w Zambii, Kamerunie, Kenii oraz Ukrainie, Białorusi i Kazachstanie.
 11. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej, naszego Tygodnika Niedziela i „Tęczy” dla dzieci oraz do słuchania Katolickiego Radia Fiat.
 12. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i zdrowia