Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 15.01.2023 r.

16
01'23

Dzisiaj Dzień Skupienia Wspólnoty Rodzin Emaus. Poprowadzi go ks. Wojciech Węgrzyniak. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 11.30, następnie przerwa obiadowa. Konferencja o Eucharystii o godz. 14.00, a o godz. 15.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i zakończenie. Zapraszamy wszystkie małżeństwa. Spotkanie jest otwarte.

Od poniedziałku do środy Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy pół godziny po Mszy o godz. 19.00. W piątek „Dialogi nikodemowe” po Mszy wieczornej.

We wtorek po Mszy św. spotkanie z cyklu „Pogłębiarka”, czyli medytacja ignacjańska nad konkretnym fragmentem Pisma Świętego.  

W środę serdecznie zapraszam wszystkich studentów na spotkanie integracyjne. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 19.00.

Również w środę spotkanie formacyjne Wspólnoty 25+

W czwartek spotkanie Wspólnoty Szkoły Nowej Ewangelizacji. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 19.00 a potem wspólnotowa agapa.  

Serdecznie dziękuję za wczorajsze sprzątanie kościoła Wspólnocie 25+. W najbliższą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Wspólnotę SNE.

KOLĘDA W AKADEMIKACH od 23 stycznia, czyli przyszłego poniedziałku. Wraz z ks. Wojciechem i studentami chcemy odwiedzić, porozmawiać i pomodlić się ze studentami mieszkającymi w Akademikach: SKRZAT, MALUCH, HERKULES i BLIŹNIAK. Prosimy wszystkich o modlitwę w tej intencji. Szczegóły na plakacie na naszej stronie i Facebooku.

WYPADAMY w GÓRY” - czyli studencki wyjazd z naszego Duszpasterstwa do Zakopanego w dniach od 13 do 16 lutego. Wszystkich zainteresowanych studentów zapraszamy po szczegółowe informacje do ks. Michała lub Oli Maziarskiej. Koszt wyjazdu nie przekroczy 450 zł. Dla studentów z KZA - 300 zł. Zaliczkę w wysokości 200 zł należy wpłacić do końca stycznia.

Kurs Nowe Życie to forma rekolekcji ewangelizacyjnych. Ich celem jest doświadczenie Bożej Miłości i wylanie Ducha Świętego. Najbliższy termin to 20-22 stycznia w parafii św. Stanisława BM na Błesznie. Rozpoczęcie w piątek od godz. 17.00 do 21.00, w sobotę od 8.00 do 20.00 i w niedzielę od 8.00 do 13.00. Zapisy i szczegóły na stronie sneczestochowa.org

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej, naszego Tygodnika Niedziela i słuchania Katolickiego Radia Fiat.

Wszystkim życzę błogosławionego tygodnia i wszelkich łask.