Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 22.01.2023 r.

22
01'23

Dzisiaj w Kościele przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. Niech Słowo Boże wydarza się w naszym życiu i nas czyta. W związku z tym zachęcam do nabycia książki: „Słowo, które podło na ubocze drogi” autorstwa Jose Maniparambila oraz „Najbardziej osobistego modlitewnika świata”. Koszt pierwszej książki - 30 zł, za drugą dobrowolna ofiara. Zachęcam również do zapoznania się z Dziełem Biblijnym w naszej archidiecezji poprzez stronę internetową: biblia.czest.pl

Od jutra KOLĘDA W AKADEMIKACH. Wraz z ks. Wojciechem i studentami chcemy odwiedzić, porozmawiać i pomodlić się ze studentami mieszkającymi w Akademikach: SKRZAT, MALUCH, HERKULES i BLIŹNIAK. Prosimy wszystkich o modlitwę w tej intencji. Szczegóły na plakacie na naszej stronie i Facebooku.

Od poniedziałku do środy Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy pół godziny po Mszy o godz. 19.00. W piątek „Dialogi nikodemowe” po Mszy wieczornej.

We wtorek po Mszy św. spotkanie z cyklu „Pogłębiarka”, czyli medytacja ignacjańska nad konkretnym fragmentem Pisma Świętego.  

W środę serdecznie zapraszam wszystkich studentów na spotkanie. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 19.00.

Również w środę spotkanie formacyjne Wspólnoty 25+

W czwartek spotkanie Wspólnoty Szkoły Nowej Ewangelizacji. O godz. 19.30 spotkania w grupkach dzielenia, następnie konferencja i modlitwa uwielbienia.

Serdecznie dziękuję za wczorajsze sprzątanie kościoła Wspólnocie SNE. W najbliższym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła Studentów.

WYPADAMY w GÓRY” - czyli studencki wyjazd z naszego Duszpasterstwa do Zakopanego w dniach od 13 do 16 lutego. Wszystkich zainteresowanych studentów zapraszamy po szczegółowe informacje do ks. Michała lub Oli Maziarskiej. Koszt wyjazdu nie przekroczy 450 zł. Dla studentów z KZA - 300 zł. Zaliczkę w wysokości 200 zł należy wpłacić do końca stycznia.

Wieczór Kolęd w Klubie Politechnik już 26 stycznia w czwartek o godz. 18.00. Wstęp wolny. Szczegóły na plakacie

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej, naszego Tygodnika Niedziela i słuchania Katolickiego Radia Fiat.

Wszystkim życzę błogosławionego tygodnia i zasłuchania się w Boże Słowo.