Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 12.02.2023 r.

12
02'23

Dzisiaj po Mszach św. o godz. 10.00 i 11.30 w imieniu studentów zapraszam do kawiarenki. Dzisiaj „tłusta niedziela”, czyli wspaniałe domowe pączki i niespodzianki.

Dzisiaj dwie kwesty. Zbiórka na „Betel”, przeznaczona na domy z niepełnosrpawnymi sierotami społecznymi oraz zbiórka dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Syrii i Turcji. Podpisane puszki wystawione są przy wyjściu z kościoła.

We wtorek o godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie każdą mamę z dziećmi lub bez dzieci, która potrzebuje wyjść, spotkać się z ludźmi, porozmawiać lub po prostu napić się kawy. Spotkanie odbędzie się w dolnej Sali Duszpasterstwa – wejście od podwórka przy windzie.

Od dzisiaj „Pogłębiarka”, czyli medytacja ignacjańska nad konkretnym fragmentem Pisma Świętego w każdą niedzielę. Rozpoczęcie o godz. 18.00 w auli. Zakończenie ok godz. 19.30.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z bibliodramą w najbliższy wtorek, 14. lutego o godz. 17.00. Bibliodrama jest otwarta dla chętnych osób dorosłych, zakończy się tuż przed Mszą św. Potwierdzenie obecności u Agnieszki Kubara, pod nr tel. 884984048.  

Wspólnota 25+ zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie formacyjne w środę o godz. 20.00 oraz na zabawę karnawałową, która odbędzie się 18 lutego o godz. 20.00 w auli naszego duszpasterstwa. Uczestnictwo w zabawie jest darmowe. Prosimy o kontakt z ks. Wojciechem (numer telefony na stronie DA) lub Rafałem Galewiczem, tel. 660-711-964.

W czwartek spotkanie Wspólnoty Szkoły Nowej Ewangelizacji. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 19.00, następnie agapa w auli na dole.

Serdecznie dziękuję za sprzątanie kościoła Wspólnocie 25+. W najbliższą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Wspólnotę SNE.

W piątek „Dialogi nikodemowe” po Mszy wieczornej, czyli możliwość spowiedzi i rozmowy duchowej z kapłanem.

Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania dla studentów i pracowników Uczelni rozpocznie się 20 lutego po Mszy wieczornej. Przygotowanie potrwa do czerwca w każdy poniedziałek. Wszelkie szczegóły u Duszpasterzy i na naszym Facebooku.

Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD, np. Pralki, telewizory, komputery). Zbiórka potrwa do 21 lutego do godz. 16.00. Zużyty sprzęt można składać pod bramą garażową.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej, naszego Tygodnika Niedziela i słuchania Katolickiego Radia Fiat.

Wszystkim życzę błogosławionego tygodnia i trwania przy Słowie Bożym.