Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 20.08.2023 r.

20
08'23

W związku z bardzo ciężkim stanem zdrowia Krzysztofa Szewczyka, bardzo serdecznie proszę o nieustanną modlitwę o cud uzdrowienia dla niego. Polecajmy jego oraz całą rodzinę opiece Matki Bożej.

Msze św. w niedziele w okresie wakacji o godz. 11.30 i 20.00. NIE MA MSZY O GODZ. 10.00

Dzisiaj NIE BĘDZIE kawiarenki.

Jutro, tj. w poniedziałek w naszej wspólnocie będziemy gościć o. Christlina Rajendramę, jezuitę pochodzącego ze Sri Lanki, który poprowadzi spotkanie pt.: Kroki do porozumienia”. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 19.00, a spotkanie o godz. 20.00. Szczegóły na plakacie. Natomiast we wtorek w „Niebie w mieście” o goz. 17.00 spotkanie z ojcem Chrisem w temacie: „Życie z mocą”.

We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie z cyklu „Pogłębiarka”, czyli rozważanie Słowa Bożego metodą ignacjańską. Serdecznie zapraszam.

Adoracja półgodzinna w ciszy po Mszy wieczornej od poniedziałku do piątku.

Do 25 sierpnia trwamy w Nowennie przed Uroczystością NMP Częstochowskiej, patronki naszego miasta i Archidiecezji. W naszej wspólnocie Nowenna będzie odmawiana na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu.

Dziękuję za wczorajsze posprzątanie kościoła Wspólnocie SNE. W najbliższą sobotę proszę o posprzątanie kościoła osoby, które nie formują się w żadnej wspólnocie, ale nasz kościół jest im bliski.

Zapraszamy STUDENTÓW na niesamowity czas w Tatrach. RAZEM będziemy zdobywać szczyty i umacniać się duchowo, by "naładować akumulatory" przed nowym rokiem akademickim. Termin 10-13 września. Zapisy do końca sierpnia u Antka Wielgusa. Szczegóły na plakacie. 

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej – naszego Tygodnika „Niedziela” oraz do słuchania Katolickiego Radia Fiat.

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia