Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 27.08.2023 r.

27
08'23

W związku z bardzo ciężkim stanem zdrowia Krzysztofa Szewczyka, bardzo serdecznie proszę o nieustanną modlitwę o cud uzdrowienia dla niego. Polecajmy jego oraz całą rodzinę opiece Matki Bożej.

Msze św. w niedziele w okresie wakacji o godz. 11.30 i 20.00. NIE MA MSZY O GODZ. 10.00

Dzisiaj NIE BĘDZIE kawiarenki.

We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie z cyklu „Pogłębiarka”, czyli rozważanie Słowa Bożego metodą ignacjańską. Serdecznie zapraszam.

Zapraszamy w czwartek wszystkie kobiety, także (a może zwłaszcza) te z małymi dziećmi, które chciałyby w towarzystwie innych kobiet napić się kawy i porozmawiać. Można przynieść coś słodkiego, kawa będzie zapewniona. Początek o godz. 16.30, a koniec przed Mszą św. o godz. 19.00 podczas której kobiety będą modlić się o potrzebne łaski dla bliskim im mężczyzn - mężów, synów, ojców i braci.

Adoracja półgodzinna w ciszy po Mszy wieczornej od poniedziałku do piątku.

Dziękuję za wczorajsze posprzątanie kościoła osobom, które były i dla których nasz kościół jest przestrzenią rozwoju w wierze. W najbliższą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Wspólnotę Rodzin Emaus.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 zostaną poświęcone tornistry i przybory szkolne.

W przyszły poniedziałek – 4 września – WIECZÓR UWIELBIENIA. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 19.00, następnie godzinna modlitwa uwielbienia i DOBA EUCHARYSTYCZNA w ciszy, która potrwa do wtorku do Mszy wieczornej. Przy wejściu do kościoła jest godzinowy harmonogram adoracji. Proszę o wpisywanie się w dowolnej godzinie. Wierzę, że ten harmonogram szybko się zapełni.

Zapraszam wszystkich, którzy pragną posługiwać muzycznie na Mszach św. w tygodniu i w niedzielę (grających i śpiewających) na spotkanie 18 września (poniedziałek) o godz. 20.00, natomiast wszystkich liderów grup formacyjnych z naszego Duszpasterstwa zapraszam na spotkanie 19 września (wtorek) na godz. 20.00.

Zapraszamy STUDENTÓW na niesamowity czas w Tatrach. RAZEM będziemy zdobywać szczyty i umacniać się duchowo, by "naładować akumulatory" przed nowym rokiem akademickim. Termin 10-13 września. Zapisy do końca sierpnia u Antka Wielgusa. Szczegóły na plakacie. 

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej – naszego Tygodnika „Niedziela” oraz do słuchania Katolickiego Radia Fiat.

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia