Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 26.05.2024 r.

26
05'24

Dzisiaj po Mszach o godz. 10.00 i 11.30 zapraszamy do naszej KAWIARENKI do auli. Wspaniała kawa i ciasto, które przygotowali dla nas studenci.

Dzisiaj Marsz dla Życia i Rodziny. Początek marszu po Mszy św. w Archikatedrze o godz. 16.00, a następnie przemarsz alejami NMP. Organizatorzy proszą, aby przyjść ubranym na biało i przynieść kwiaty, które zostaną złożone pod figurą Niepokalanej na błoniach jasnogórskich.

W tym tygodniu

- w poniedziałek - po Mszy wieczornej kolejne spotkanie z cyklu Życie na Gigancie. Naszym gościem będzie ks. Tomasz Maniura z Niniwa Team. Pasjonat Boga i jazdy na rowerze. Podzieli się z nami doświadczeniem działania Boga w niezwykłych okolicznościach życia.

- we wtorek - o godz. 20.00 spotkanie integracyjne wspólnoty 25+.

w czwartek - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. w naszej wspólnocie o godz. 10.00 i 11.30. NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZ. 20.00

W Boże Ciało o 19:30 zapraszamy na Koncert Uwielbienia JA JESTEM na plac przy ul. Ogrodowej 24/44 (obok Radia FIAT). Koncert ten wpisuje się w ogólnopolskie uwielbienie za dar Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od poniedziałku do środy po Mszy wieczornej.
W piątek nie będzie „Dialogów Nikodemowych”.

Dziękuję za wczorajsze sprzątanie kościoła Studentom. W najbliższą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Wspólnotę Rodzin Emaus.

W przyszłą niedzielę, 2 czerwca serdecznie zapraszamy wszystkich studentów na kino w plenerze. Start o godz. 21.00 na dziedzińcu Duszpasterstwa.

W poniedziałek, 3 czerwca kolejny Wieczór uwielbienia oraz Doba Eucharystyczna. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 19.00. Godzinowy harmonogram adoracji przy wejściu do kościoła. Proszę o wpisywanie się w dowolnej godzinie.

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.